Kožená pouta na ruce

Kód: 44
Tip
Značka: Angeltoys
1 150 Kč
Materiál skladem
Můžeme doručit do:
22.8.2024

Kožená pouta na ruce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožená pouta na ruce z pravé kůže o tloušťce 3 - 4 mm. Tato kožená pouta Vám při minimální péči budou sloužit po mnoho let. Díky přizpůsobivosti a prodyšnosti kůže jsou pouta i dostatečně pohodlná na nošení. Hrany jsou pečlivě zakulaceny a zaleštěny, tak aby nedřely.

Při výrobě dáváme maximální důraz na kvalitu a trvanlivost, pouta jsou vyráběna ručně přímo v naší dílně.  "D" kroužky jsou u všech verzí svařované, přezka v provedení nerez je testována na zátěž 120 kg. Nýty používáme oboustranně uzavřené, pokud trpíte alergií na nikl, na přání osadíme pouta nýty z nerezavějící oceli, abyste mohli používat i nepodšitou variantu bez obav.

Tato kožená pouta spojujeme k sobě oboustrannou karabinou, která je dostatečně pevná a umožňuje variabilní použití. Díky karabině je možné pouta jednoduše připnout k libovolnému úchytu, například k poutací tyči nebo poutacímu kříži, naší erotické houpačce, použít nejrůznější propojky, provazy, atd. Jediným omezením Vám bude Vaše fantazie a chuť zkoušet nové zážitky.

Naše kožená pouta jsou dostatečně pohodlná i ve standardní variantě bez podšití, pokud však chcete, vyrábíme je i s podšitím buď klavírní plstí ze 100% vlny nebo jemnou kůží. U podšité varianty nedochází ke styku pokožky s kovovými částmi pout. Kožená pouta prošíváme buď strojově nebo ručně, tradičním sedlářským stehem. Ruční šití je vrcholem naší nabídky, tradiční řemeslný postup zajistí, že se stehy ani při mechanickém poškození nitě nevypářou.

Standardní obvod zápěstí 16 - 24 cm (na přání lze upravit), šířka 6cm. 

V provedení nerez vydrží i zavěšení a drsnější zacházení...

Vhodné zkombinovat s pouty na ruce a koženou propojkou dle výběru, eventuálně s obojkem a vodítkem v kompletní sadě. K dispozici jsou různé barevné kombinace na přání.

Materiál: třísločiněná hovězí useň, nerez nebo mosaz, poniklované, nerezové, nebo mosazné nýty, poniklovaná karabina.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Poutání
Záruka: doživotní