Workshop - Vyrob si svůj postroj

Kód: 435
Novinka
ZDARMAZDARMA
Workshop - Vyrob si svůj postroj
3 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Vyzkoušejte si během jednoho odpoledne výrobu postroje na míru pro sebe nebo někomu jako dárek! Zažijte s naší pomocí, jak krásná je ruční práce s kůží a jak zábavná je práce ve skupině stejně smýšlejících lidí. Vyrobte si vlastní originální postroj podle svého návrhu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zveme všechny na jedinečný workshop práce s kůží: Vyrob si vlastní postroj!

V rámci jednoho odpoledne si můžete splnit sen a vyrobit si harness dle vlastního návrhu. V případě, že vlastní návrh nemáte, společně jej vymyslíme nebo použijeme jeden z našich osvědčených designů. Zkusíte si, jaká je práce s kůží, vysvětlíme vám její základy a provedeme vás celým postupem. Nemusíte se bát, že byste něco nezvládli, v ceně kurzu je již námi předchystaný polotovar, který stačí jen zkompletovat. Samozřejmě zkušenějším poskytneme dostatek prostoru k rozvíjení kreativity. Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří s podobnou prací nemají žádné zkušenosti i pokročilé kteří chtějí pilovat svoje dovednosti.

Na konci 4 hodinového workshopu budete odcházet s vlastním výrobkem, který vám perfektně padne a skvělým pocitem, že jste zvládli něco nového.

Workshop bude probíhat v prostorech Chilli Studia na adrese Thámova 396/1, Praha 8. 

Datum: 19.08.2023, 13 - 17h

Cena za osobu je 3999,-

V ceně je zahrnuto: 

Seznámení s materiály a postupy výroby, odborné vedení a poradenství při přípravě, návrhu i výrobě, zapůjčení vhodného nářadí, 2,5 metru připravených pásků na postroj (italská useň Buttero tloušťky 2,5 mm, v černé barvě, nařezaná na 2cm pásky s ručně vyleštěnými hranami), ostatní materiál - kroužky, přezky, průchodky, vše v nerezi a nýty. Na místě budeme mít samozřejmě i materiál navíc, pokud by vám něco chybělo. 

V případě, že máte již nějakou představu, kterou chcete realizovat, napište nám ji.

Pokud budete vyrábět postroj pro někoho jiného, dejte nám vědět. Napíšeme vám, jak vzít míry (případně si tuto osobu přiveďte s sebou). 

Počet míst na workshopu: 6